Konfitované speciality

 

Konfitované koleno

Takto upravené koleno v takzvaném bavorském řezu s částí zadní kýty u nás zakoupíte na našich stáncích v teplém stavu tak i balené ve studeném stavu. Po vyndání z obalu si do 40 minut u Vás doma můžete dopřát pečené koleno, které by Vám záviděly i ty nejvybranější restaurace. Tato lahůdka Vás určitě nezklame ani za studena s hořčicí a chlebem.

 pecene_koleno2_web_Fotor

 

 

Ovarové koleno ve vlastní šťávě

Unikátní výrobek! Do formy vyskládáme kusy konfitovaného kolene bez kosti a zalijeme vlastní šťávou. Po vychladnutí se obě ingredience spojí a vytvoří jedinečný masový dortík. Naše obsluha Vám ke každé zakoupené pordi nabídne, zdarma, cibulový salát, který je připraven přesně na míru tak, aby zvýraznil výjimečnou chuť této speciality.

 koleno_aspik_web_Fotor

 

 

 

Pečené koleno na chleba

Ideální na cesty nebo jako rychlá svačinka, kdekoliv je třeba. Kousky pečeného konfitovaného kolena promícháme na sádle s dozlatova opečenou cibulkou, tím získáme chuť vepřového výpeku jako od babičky. Tuto směs plníme do skleniček s uzávěrem opatřeným přezkou a zavařovací gumou. Pak zavaříme. Výrobek, který potěší každého gurmána a například jako dárek nikdy neurazí. Navíc má prodlouženou trvanlivost, a proto může mít ve Vaší spíži stálé místo do doby, než přijde ta správná chvíle.

 

pecene_koleno4_web_Fotor

pecene_koleno3_web_Fotor

 

Tlačenka z konfitovaných vepřových líček

tlacenka z licek_Fotor

 

Konfitovaná líčka ve vlastní šťávě

licka v aspiku_Fotor