Uzeniny z komína

 

Všechny tyto výrobky jsou zauzeny unikátní tzv. "komínovou metodou", která dodává charakteristickou a nezaměnitelnou chuť. K uzení používáme šumavské bukové dřevo od pečlivě vybraného dodavatele. Tyto výrobky podléhají ochranné známce jejímž majitelem je firma Libor Novák.

 

Uzená masa jsou zauzena naší unikátní tzv. "komínovou metodou". Mají výraznou chuť a vůni po bukovém dřevě, kterou by jste u konkurenčních výrobků jen těžko hledali.

 

Bůček z komína

 

 

bok_z_komina_Fotor 

 

Krkovička z komína

 krkovice_z_komina_1_Fotor

 

Kýta z komína

 kyta_z_komina_upr_Fotor

 

Oravský špek z komína

Tučné vepřové boky naložené v láku, sypané kmínem a vyuzené na bukových štěpkách. Hodí se ke konzumaci za studena i k různým tepelným úpravám (špikování masa).

 

oravsky_spek_Fotor 

 

Farmářské párky z komína

Farmářské párky z komína jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, kořeněné přírodním kořením. Obsahují více než 80% masa, žádné náhražky. 100% bezlepkový výrobek obohacený probiotickou kulturou, která dodává typickou nasládlou chuť. Jediněčnou chuť podporuje i komínová metoda uzení na bukovém dřevě.

parek_farmarsky_Fotor

 

 

Farmářská klobása z komína

Klobása výrazné chuti, jemně pikantní, trvanlivá zauzená komínovou metodou. Klobása obsahuje přes 88% masa (vepřové a hovězí), obohacené probiotickou kulturou. Klobásy se po naplnění nechávají patřičně odležet a vyzrát. Jenom tak dostanou po následném zauzení hustnou konzistenci.

klobasa_farmarska_Fotor

 

Novákovo klobása z komína

novakovo_klobasa_z komina_Fotor

 

Uherská klobása z komína

uherska_klobasa_z komina_Fotor

 

Novákovo párečky z komína

Jemně zrnité párečky s výraznou chutí, zauzené komínovou metodou. Jsou kořeněny mletým pepřem, kmínem a muškátovým oříškem.

 

parky_novakovo_komin_Fotor 

 

Vysočina do špajzu

Salám turistického typu vyrobený z kvalitního vepřového a hovězího masa. Salám je v umělém střevě ve tvaru podkovy, hodí se zavěsit do špajzu a nechat dosušit.

 

vysocina_do_spajzu_Fotor

 

Debrecínky z komína

debrecinky z komina_Fotor

 

Česnekový salám z komína

cesnekovy_z_komina_Fotor

 

Cigárko z komína

cigaro_komin_Fotor

 

Šunkový salám z komína

sunkovy_toceny_z komina_Fotor